Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia a Pécsi Tudományegyetemen

• 2020-02-19 21:10:00

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata az idei évben immár kilencedik alkalommal rendezi meg nemzetközi, számos tudományterületet összefogó szakmai programját, az „Interdiszciplináris Doktorandusz Konferenciát (IDK2020)”.

A rendezvény lehetőséget kíván biztosítani valamennyi tudományterületről érkező doktorandusz, fiatal kutató, valamint kiemelkedő tudományos munkásságot folytató graduális hallgató számára kutatási eredményeik prezentálására. Emellett kiemelt célunk, hogy felületet biztosítsunk a különböző területen tevékenykedő résztvevők számára szakmai kapcsolataik bővítésére.

A konferencia időpontja: 2020. május 22-23.

A konferencia helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar (Pécs, 48-as tér 1.)

Regisztrációs és absztraktfeltöltési határidő: 2020. április 10.

A rendezvény weboldala: IDK2020

Letölthető dokumentum: