Meghívó Al-Azzawi Ali Hussein Hasan PhD értekezésének nyilvános védésére

•  Nyilvános védés
  • 2019-06-13 17:30:00

Al-Azzawi Ali Hussein Hasan okleveles gépészmérnök PhD értekezésének nyilvános védésére 2019. június 26-án (szerda) 10:30-kor kerül sor, amelyre tisztelettel meghívom.

Az értekezés címe:

Improveming the hardness and wear resistance of cast iron surface by laser melt bean injection

method (LMI) with mechanical alloyed powder

Helyszíne:

Miskolci Egyetem, B/1. épület III. emelet 312. előadó

Bíráló Bizottság:

1.Elnök: Prof. Dr. Mertinger Valéria, egyetemi tanár

Tagok:
2. Titkári feladatokkal megbízott tag: Dr. Veres Zsolt, egyetemi docens
3. Prof. Dr. Palotás Árpád, egyetemi tanár
4. Dr.h.c. prof. RNDr. Peter Baláž, Dr Sc, Institute of Geotechnics, Slovak Academy of Sciences, Department of Mechanochemistry Kosice, Slovakia, e-mail: balaz@saske.sk, egyetemi tanár,
5. Dr. Sycheva Anna, tudományos főmunkatárs
6. Dr. Weltsch Zoltán, tanszékvezető, Neumann János Egyetem
Bírálók:
Dr. Török Tamás, egyetemi tanár
Dr. Orbulov Imre, egyetemi docens Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Tájékoztatom, hogy a bizottsági tagok részére az előkészítő megbeszélés 10 órakor lesz a védés helyszínén.

Letölthető dokumentumok:

Tézisfüzet