Pótfelvételi a 2020/21. tanévi doktori képzésre

• 2020-08-28 11:40:00

A 2020/21. tanévi doktori képzésre történő pótjelentkezések kapcsán az alábbi információt szolgáltatjuk.

Jelen körülmények között a pályázati dokumentáció benyújtására elektronikusan van lehetőség 2020. szeptember 4.-i beküldési határidővel. A pályázati anyagot a rekkazar@uni-miskolc.hu e-mail címre kell eljuttatni a „Pályázati felhívásban” szereplő időpontig, amely 2020. szeptember 4. A formai ellenőrzés után megfelelőnek talált dokumentumokat a Tudományos és Nemzetközi Rektorhelyettesi Titkárság szintén elektronikusan továbbítja az egyes doktori iskolákhoz. Az eredeti dokumentumok bemutatására és a másolatok hitelesítésére az egészségügyi korlátozások feloldása után kerülhet sor.

Az eljárási díj csekken történő befizetése sem lehetséges, így kérjük banki utalással teljesíteni az eljárási díj összegét, amely 9.000,- Ft.

Az Egyetem számlaszáma: 10027006-01426672-00000000

A közleménybe kérjük beírni: PhD felvételi eljárási díj, valamint a pénzügyi központ számot, amely minden doktori iskola esetében más az alábbiak szerint:

Mikoviny Sámuel Földtudományi Doktori Iskola MFKE08003T
Kerpely Antal Anyagtudományok és –technológiák Doktori Iskola AKKE08003T
Sályi István Gépészeti Tudományok Doktori Iskola GEKE08005T
Hatvany József Informatikai Tudományok Doktori Iskola GEKE08006T
Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola ÁJKE08006T
Vállalkozáselmélet és gyakorlat Doktori Iskola GTKE08003T
Irodalomtudományi Doktori Iskola BTKE08004T

A doktori felvételi kérelmekhez jelen helyzetben nem szükséges leckekönyv másolatot csatolniuk, amennyiben tanulmányaikat a Miskolci Egyetemen végezték.

A szükséges adatokat a Neptun alapján a Tanulmányi Bizottság – aki első körben átnézi a felvételi kérelmeket – fogja összesíteni.