Pótjelentkezési felhívás doktori (PhD) képzésre

• 2019-08-19 16:50:00

A Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Karán működő Kerpely Antal Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskola doktori képzésre való pótjelentkezést hirdet meg a 2019/20. tanévre akkreditált doktori iskola keretén belül.

Képzési formák:

1. Államilag támogatott
2. Önköltséges

Pótjelentkezés határideje: 2019. augusztus 30.
A felvételi vizsga időpontja: Várhatóan 2019. szeptember első hete
A felvételi döntés időpontja: Várhatóan 2019. szeptember közepe
Felvételi eljárási díj: 9.000,- Ft

Jelentkezési lap letölthető a Miskolci Egyetem honlapjáról (www.uni-miskolc.hu Oktatás/Képzések/PhD képzés) és csekk igényelhető a Tudományos és Nemzetközi Rektorhelyettesi Titkárságon (A/4. épület I. emelet 112. szoba).
A jelentkezési lapot a megjelölt mellékletekkel együtt a Tudományos és Nemzetközi Rektorhelyettesi Titkárságon kell leadni 2019. augusztus 31-ig.

További részletek:

Pótjelentkezési felhívás